horman
 
 
     
Garažo vartai  
Kiemo vartų automatika  
Pramoniniai vartai  
Krovimo technika  
Durys  
Akcijos  
     
 
  8-600-29725
   
 
  uabpyto@gmail.com
   
  Panevėžys
   
   

 

   
  PRODUKTAI / Garažo vartai / Segmentiniai
 
   
 
 
 
 
 
 

 

NAUJIENA: Ketvirtoji garažo vartų pavarų karta su spartesniu atidarymu, daugiau komforto ir išmaniosiomis funkcijomis.

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taupant vietą pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios principinės konstrukcijos ypatybės, atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. Garažo segmentinius vartus galima sumontuoti bet kokioje garažo angoje – jie užtikrins iki 14 cm didesnį pravažiavimo angos plotį, nei plokštuminiai atverčiami vartai. Be to, jie iš visų keturių pusių optimaliai sandarinti ilgalaikiu elastingumu ir atsparumu oro sąlygoms pasižyminčiais sandarikliais. Jūs verti šio patogumo.

Kokius segmentinius garažo vartus pasirinkti?

Jei nusprendėte įsigyti naujus segmentinius garažo vartus, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Nuobodžių, vienspalvių metalinių vartų laikai jau seniai praėjo. Šiais laikais u galite rinktis iš daugybės segmentinių vartų modelių, kuriuose dera funkcionalumas, išvaizda ir saugumas. Kad pirkdami vartus nepasiklystumėte, pateikiame visas svarbias detales apie garažo vartus.

Plienas ar medis?

Įprastai garažo vartai gaminami iš medienos ar plieno. Plieniniai garažo vartai yra tvirti ir ilgaamžiai. Plienas yra cinkuotas karštuoju būdu, be to, iš abiejų pusių yra padengtas aukštos kokybės poliesterio danga, todėl lietaus vanduo tiesiog nuteka ir vartai yra apsaugomi nuo rūdžių. Plieniniai segmentiniai vartai pasižymi gera šilumine izoliacija, jiems galima suteikti įvairiausių spalvų ir paviršių, jie lengvai valomi. Natūralios medienos garažo vartai gali būti įvairaus dizaino ir labai tinka prie namų, turinčių daug medinių elementų. Mediena yra natūrali medžiaga, todėl medinius garažo vartus reikia gerai prižiūrėti ir jie yra palyginti brangūs. Tokius vartus labai svarbu nuolat tinkamai prižiūrėti, kad mediena būtų ilgam apsaugota. Fasadiniai vartai yra ypatingi garažo vartai, nes juos galima apipavidalinti namo fasado medžiagomis ir taip beveik nepastebimai įkomponuoti į pastato konstrukciją.

Kodėl šiluminė izoliacija yra tokia svarbi?

Izoliacijos tema ypač svarbi, kai garažas yra tiesiogiai sujungtas su namu arba naudojamas kaip dirbtuvės ar patalpa laisvalaikio užsiėmimams. Dvisieniai segmentiniai vartai turi labai gerų šiluminės izoliacijos savybių. Be to, dėl stabilios vartų plokštės jie labai tyliai juda. Papildomi plastikiniai profiliai su sandarikliais sumažina šalčio tiltą tarp mūrinės sienos ir staktos. Tokie profiliai pagerina šiluminę izoliacija dar 15 proecentų.

Kokie pavarų privalumai?

Garažo vartų pavaros šiandien beveik visada yra standartinėje garažo vartų įrangoje. Automatinių garažo vartų privalumas yra tas, kad garažo vartus galite labai patogiai valdyti rankiniu siųstuvu tiesiai iš automobilio. Naudodami išmaniųjų namų sprendimus, vartus išmaniuoju telefonu galite atidaryti bet kada ir būdami bet kurioje vietoje. Be to, pavaros gerai saugo nuo įsilaužimų, nes uždarius vartus saugiklis neleidžia jų pakelti. Atkreipkite dėmesį į tai, kad pakėlimo saugiklis veiktų ir dingus srovei.

Kokios gali būti įėjimo į garažą durys?

Jei iš garažo negalima patekti tiesiai į namą, rekomenduojame į vartus integruotas duris. Vadinamosios durys vartuose yra patogios, nes, kai pavyzdžiui prireikia dviračio, nereikia visiškai atidaryti garažo vartų. Kad būtų mažesnis pavojus užkliūti, durys vartuose turėtų būti su žemu slenksčiu. Jei garažas didelis, galima naudoti šonines garažo duris visiškai be slenksčio.

 

 

 

   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   

 

 

Visos teisės saugomos @ UAB "PYTO" Panevėžys - Garažo vartai - Kiemo vartų automatika - Pramoniniai vartai - Krovimo technika - Durys

UAB “PYTO” - oficialus "Hörmann Lietuva" atstovas.